- Aktualijos.lt - https://aktualijos.lt -

Finansų viceministrė Vaida Česnulevičiūtė-Markevičienė: „Dėl sanglaudos politikos esame saugi šalis, turinti stabilią demokratiją ir ekonomiką“

Finansų viceministrė Vaida Česnulevičiūtė-Markevičienė dalyvavo Briuselyje vykstančiame neformaliame Europos Sąjungos (ES) Bendrųjų reikalų tarybos posėdyje, kurio susitikimo ašis – strateginiai sanglaudos politikos tikslai po 2027 m.

„Sanglaudos politika turi ne tik nacionalinius, bet ir ilgalaikius visai ES bendrus tikslus: suvienodinti ES regionų socialinį ir ekonominį progresą, mažinti išsivystymo skirtumus, skatinti žaliąją ir skaitmeninę transformacijas. Galima vertinti pozityviai tai, kad įgyvendinant šią politiką gebama lanksčiai reaguoti į kylančius šokus, tokius kaip rusijos karinė agresija prieš Ukrainą. Neabejotinai sanglaudos politika leidžia Lietuvai įsijungti į saugumo, stabilumo, ekonominės bei socialinės gerovės erdvę. Todėl esame saugi šalis, turinti stabilią demokratiją ir ekonomiką“, – pažymėjo finansų viceministrė V. Česnulevičiūtė-Markevičienė.

Daugiau: https://bitly.ws/3cwSL [1]