Termo kelnės– nepakeičiamas aprangos elementas aktyviems žmonėms, ieškantiems efektyvios apsaugos nuo šalčio, palaikant optimalią kūno temperatūrą ir išlaikant stilių.
Termo kelnės buvo sukurtos atsižvelgiant į patogumą ir funkcionalumą. Pagamintos iš aukštos kokybės termoaktyvių medžiagų, šios kelnės puikiai izoliuoja šilumą ir pašalina drėgmę nuo odos. Dėl šios priežasties jos išlieka šiltos ir sausos net intensyvaus sportavimo metu. Įsigiję termo kelnes [1] iš merino vilnos gausite ne tik kelnių kokybę, bet ir išskirtines jų savybes.
Tamprus audinys ir išskirtinis kelnių pjūvis užtikrina puikų prigludimą ir judėjimo laisvę, todėl treniruotėse ir užsiėmimuose lauke galėsite dirbti visu pajėgumu. Jų modernus dizainas ir apdaila leidžia nešioti ne tik sporto salėje, bet ir kasdienėje veikloje.
Termo drabužiai – kodėl tai taip svarbu?
Šiek tiek teorijos, t.y. termo drabužių sistemos veikimo principas.Reikia nepamiršti, kad norint, kad termo drabužiai tinkamai veiktų, turime išlaikyti tam tikrą drabužių modelį. Teoriškai tai niekuo nesiskiria nuo seno gero „močiutės“ apsirengimo „svogūne“. Idėja panaši, tačiau jos veikimo būdas, naudojant modernias, termoaktyvias medžiagas, yra visiškai kitoks.
Paprasčiau tariant – termoaktyvių drabužių sistema susideda iš trijų sluoksnių, kurių kiekvienas atlieka skirtingą funkciją. Termo rūbai sukurti taip, kad suteiktų mums šilumos ir apsaugotų nuo drėgmės– tai yra nusausintų mūsų prakaito vandens garų perteklių, suteiktų šilumos ir apsaugoti nuo nepalankių išorinių sąlygų – lietaus, sniego ar vandens.
Pagrindas – termoaktyvūs apatiniai
Termo apatiniai, dar dažnai vadinami orui pralaidžiais apatiniais, tiesiogine ir perkeltine prasme yra termoaktyvios drabužių sistemos pagrindas. Tai užtikrina efektyvų drėgmės nutekėjimą nuo odos paviršiaus ir pernešimą link kitų sluoksnių. Sąvoka „antiperspirantiniai apatiniai“ dažnai nesuprantama – tokio tipo drabužiai neturėtų slopinti prakaitavimo proceso. Juk tai natūralus mūsų organizmo termoreguliacijos mechanizmas. Jei naudojame termoaktyvius apatinius, jo pagrindinė užduotis – per drabužio pluoštus iš mūsų prakaito ištraukti drėgmę, kuri suteiks mums daug didesnį šiluminį komfortą.
Šio proceso dėka išvengsime šlapio kūno efekto, termoaktyvūs marškinėliai ar kelnės mūsų neatvėsins ir neprilips prie kūno. Be to, neturėsime ledinio kompreso efekto, o tai svarbu ypač nedraugiškomis žiemos kalnų sąlygomis. [2]