“Buhalterio diena po karantino”!

2020 m. rugpjūčio 7 d. Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacija (LBAA) kviečia į konferenciją „Buhalterio diena po karantino“. Dalyvių lauks turininga ir įdomi programa, šis renginys taip pat bus puiki galimybė susitikti su kolegomis, pabendrauti, išgirsti svarbiausias naujienas ir pasidalinti vasariška nuotaika bei papramogauti kartu!

Oficialioje konferencijos dalyje – aktualūs profesiniai pranešimai, kuriuos pristatys LBAA prezidentė Daiva Čibirienė ir renginio svečiai iš Finansų ministerijos, VMI prie Finansų ministerijos, Valstybės kontrolės, taip pat – ypatingi apdovanojimai.

„Buhalterio dienos po karantino“ pramoginėje dalyje dalyviai turės progą įsitikinti, kad juoko joga padeda pasijausti energingesniais, produktyvesniais bei pozityvesniais vos per kelias minutes, o vėliau galės neformaliai pabendrauti prie vaišių stalo ir pasigrožėti Vilniaus panorama iš 22 aukšto.

Data: 2020 m. rugpjūčio 7 d.
Pradžia: 13:00 val., pabaiga: 19:00 val.
Vieta: Radisson Blu Hotel Lietuva, Konstitucijos pr. 20, Vilnius

Daugiau informacijos ir registraciją rasite čia: https://www.lbaa.lt/kvieciame-i-konferencija-buhalterio-diena-po-karantino/