Buhalterių diena su „AAM aktualijomis”

Buhalterių diena su „AAM aktualijomis”

Lietuva švenčia savo nepriklausomos valstybės atkūrimo 100-metį,
o „AAM aktualijos“ – 20-metį
ir šia proga kviečia tęsti gražią Lietuvos buhalterių ir auditorių tradiciją – antrąjį gegužės penktadienį drauge švęsti Buhalterių ir auditorių dieną.

 

 

Gegužės 11 d. „AAM aktualijos“ kviečia buhalterius ir auditorius į konferenciją,
kurioje žinomi apskaitos ir mokesčių specialistai nagrinės darbo apmokėjimo
ir  nuo 2018 m. sausio 1 d. aktualius pelno mokesčio klausimus.

 

Po konferencijos buhalterių ir auditorių lauks liaudiška vakaronė. Siūlome dalyviams prisiminti tautinius akcentus, norintiems – pasipuošti tautiniais rūbais. Dainuosime ir šoksime kartu su ansambliečiais iš Vilniaus. Viktorinos nugalėtojai ir vakaronės dalyviai už originaliausius tautinius akcentus bus apdovanoti prizais. 

Šauniausiam ir tautiškiausiam vakaronės dalyviui – išskirtinė dovana –  savaitgalis Nidoje dviems!

„AAM aktualijos“ kviečia vėl susitikti visus senus pažįstamus, dalyvavusius mūsų renginiuose Nidoje ir Trakų Vokėje, bičiulius, taip pat naujus draugus, ištikimus laikraščio skaitytojus, visus Lietuvos buhalterius ir auditorius, jaunus ir vyresnius, savo srities profesionalus ir tik pradedančius buhalterio kelią.

Konferencija ir vakaronė vyks Vilniaus rajone, Karvio dvare, gegužės 11 d. 15 val.

Karvys – kaimas Vilniaus rajone, 5 km į rytus nuo Maišiagalos, prie kelio 108 Vievis–Maišiagala–Nemenčinė. Dalyvius iš Vilniaus veš autobusas, kuris išvyks 14.15 val.

Karvio dvaras – puiki vieta visiems ir kiekvienam. Idiliškoje kaimo aplinkoje, medžių apgaubti Jūsų laukia šiuolaikiniai dvaro pastatai. Tai rami ir nuošali vieta, unikali nuostabiu erdvės ir vaizdingo kraštovaizdžio deriniu. Tai puiki vieta norintiems praleisti laiką gamtoje, neatsisakant aukščiausio lygio patogumų.

Norinčius dalyvauti konferencijoje ir vakaronėje prašome registruotis ir teirautis papildomos informacijos www.aktualijos.lt, info@aktualijos.lt ir tel. (8 5) 210 7193.

Konferencijos ir liaudiškos vakaronės kaina vienam dalyviui – 60 Eur.

Norintiems Karvio dvaras suteikia galimybę likti nakvoti  (nakvynės kaina  15 Eur). 

Jeigu dalyvauja 5 ar daugiau dalyvių, taikoma 10 proc. nuolaida.Išankstinę sąskaitą užpildyti galite čia: https://aktualijos.lt/prenumerata/isankstine-saskaita

(Pasirinkite prekę Konferencija – vakaronė “Buhalterių diena su „AAM aktualijomis”“)