Darbo skelbimai

 

44 m. Vilnietis, gyvenantis Žirmūnuose, turintis 2 negalios grupę, ieško darbo.

Atlikęs karinę tarnybą Lietuvos kariuomenėje. Įgijęs ir dirbęs pagal virėjo – konditerio, buhalterinės apskaitos specialybes. Dirbęs 15min.lt portale. Pageidautina darbas namuose, bet esant atvežimo galimybei, galimas darbas už namų ribų. 

Turiu kompiuterį, spausdintuvą, skenerį, kopijuoklį – su jais dirbu. Dirbu MS Office, Abby Fine Rider ir kitomis programomis. Galėčiau rinkti, stebėti, teikti įvedinėti, tvarkyti, rūšiuoti ir pan. duomenys, tvarkyti komentarus (turiu ir patirties dirbant su dideliais komentarų kiekiais), turiu darbinės patirties nuotoliniu būdu, stebint ir kontroliuojant įrenginių darbą, konsultuojant telefonu. Perrašau iš VHS video kasetėse esančius duomenys į DVD diskus ir atvirkščiai, perkeliu duomenis iš audio kasečių į cd diskus. įrašau TV laidas į DVD ar VHS laikmenas esant galimybei tiesiogiai rodant laidas arba jų kartojimus. Nuomoju retro audio įrangą.

Įvaldęs rusų, lietuvių kalbas, galiu iš / į jas versti. Turiu elektronini parašą.  Ieškau darbo namuose (galimas naktinis darbas). Darbo laikas esant motyvuotam darbo pasiūlymui bus neribotas.

Telefono Nr. 867347622darbo skelbimas žmogiškieji ištekliai (002)

Ieškau buhalterės darbo Vilniuje. 15 metų patirtis viešame ir privačiame sektoriuose.

Tel 8668 30955