Apie kontrabandą pasitikėjimo telefonu


Ariogaloje klestinčią nelegalią prekybą kontrabandinėmis prekėmis nutraukė Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos ir Muitinės kriminalinės tarnybos Šiaulių skyriaus pareigūnai. Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojai, gavę pranešimą pasitikėjimo telefonu 1882, kartu su Muitinės kriminalinės tarnybos Šiaulių skyriaus pareigūnais atliko sėkmingą operaciją Ariogaloje (Raseinių rajonas). Operacijos metu konfiskuota kontrabandinių cigarečių, alkoholio, naminės degtinės.
Pasitikėjimo telefonu gautoje informacijoje buvo teigiama, kad Ariogaloje, privačioje valdoje, pilietis H. . vykdo nelegalią prekybą kontrabandiniu alkoholiu ir cigaretėmis. Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija nusprendė surengti operatyvų patikrinimą kartu su Muitinės kriminalinės tarnybos Šiaulių skyriumi. Nustatyta, kad privataus namo kieme esančiame garaže vyksta intensyvi prekyba, į garažą klientai užsuka maždaug kas dešimt minučių.
Atlikus operatyvų patikrinimą garaže, maišuose, metalinėse dėžėse, po garažo grindimis įrengtose 2 slėptuvėse rastos kontrabandinių cigarečių ir alkoholinių gėrimų su rusiško pavyzdžio banderolėmis bei plastikiniai buteliai su skysčiu, iš kvapo primenančiu naminės degtinės kvapą. Tikrinimo metu iš viso rasti 4722 pakeliai įvairių rūšių cigarečių bei 80 butelių alkoholinių gėrimų (degtinės), taip pat 12 litrų naminės degtinės.
Pasitikėjimo telefonu 1882 apie galimus mokestinius pažeidimus Šiaulių apskrityje gauta 117 pranešimų. Dauguma pranešimų (76) – ne anoniminiai.

Šaltinis: VMI