Susitikime su investuotojais aptartos naujos mokesčių reformos gairės

Finansų ministras Vilius Šapoka  su „Investuotojų forumo“ atstovais aptarė investuotojų siūlymus mokestinei aplinkai tobulinti.

 „Įgyvendindami Vyriausybės programoje numatytą mokesčių reformą, sieksime Lietuvos mokesčių sistemą padaryti patrauklesnę investicijoms. Todėl numatome peržiūrėti investicijoms į technologinį atsinaujinimą taikomas lengvatas, pašalinti kliūtis, kurios trukdo efektyviam pelno mokesčio lengvatos taikymui investicijoms į mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą“, – susitikimo metu sakė finansų ministras Vilius Šapoka.

Finansų ministerijos ir „Investuotojų forumo“ atstovai sutarė, kad yra būtina kovoti su neapskaityta ekonomika, siekiant, kad sąžiningai mokesčius mokantis verslas neatsidurtų nepalankesnėse konkurencinėse situacijose, ir apsikeitė nuomonėmis, kokiais būdais tai efektyviausia padaryti.

Susitikimo metu taip pat buvo aptariami kiti verslo atstovams aktualūs klausimai, diskutuojama apie geriausias priemones, kurios supaprastintų mokestines procedūras ir sumažintų administracinę naštą verslo organizacijoms.

Šaltinis: Finansų ministerija