Paramos prašymas spec. lopšelio-darželio „Čiauškutis” ypatingiems vaikams

Pr kada susimąstėte, kad ypatingų poreikių vaikams reikalingas ypatingas ugdymas? Kai šeimoje auga toks vaikas, labai dažnai tėvai turi būti šalia nuolat, todėl dalis jų iškrenta iš darbo rinkos. Tačiau yra tokios vietos, kaip Vilniaus specialusis lopšelis-darželis „Čiauškutis” ypatingiems vaikams. 

Tai nėra paprastas darželis. Kiekvienas vaikas čia jaučia meilę, rūpestį, o specialiesiems poreikiams pritaikytos priemonės ir technika leidžia vaikams tobulėti. Ne kiekvienas vaikas gali pasakyti, kokia ši vieta jam svarbi. Vienas tokių vaikų – Timas, kurio kūną sukausčiusi sunki liga. „Tačiau kai kiekvieną rytą pamatau jo spindinčias akis, aš suprantu, kad jis laimingas. Tas akis aš jau pažįstu, žinau, kada jis džiaugiasi nauju pasiekimu, kada yra nusiminęs, kada – kupinas ryžto. Matau, kad jis jaučiasi saugus, priimtas”, – sako su Timu kasdien dirbanti auklėtoja Rasa. 

Tokių vaikų kaip Timas šiame darželyje yra dar 112. Dar 91 vaikas lanko organizacijos įsteigtą socialinės globos centrą specialiųjų poreikių vaikams. Tam, kad jiems būtų suteiktas profesionalus, kiekvienam pagal jo poreikius parinktas ugdymas, reikalinga ne tik specialistų pagalba, bet ir speciali įranga, mokymosi priemonės, higienos prekės. „Čiauškutis” vykdo veiklą jau 50 metų, tačiau pastaruoju metu kaip niekad reikia ne tik meilės ypatingiems vaikams, bet ir finansinės pagalbos. 

Visus galinčius, kviečiame prisidėti prie „Čiauškučio” misijos ir paremti organizacijos veiklą. Artėja didžiosios metų šventės, kai kiekvieno širdyje užgimsta stebuklo laukimas. Mūsų organizacijos auklėtiniams stebuklas yra būti vietoje, kurioje jie gali jaustis savimi. 

Jūs taip pat galite prisidėti prie šio stebuklo, skirdami paramą. Už surinktą paramą, organizacija planuoja įsigyti:

                   Ugdymo priemones, lavinančias kūrybiškumą, savarankiškumą;

                   Modernią įrangą, reikalingą specialiųjų poreikių vaikams;

                   Kasdien vaikams reikalingas higienos priemones.

 

Kiekviena, net ir pati mažiausia auka yra labai svarbi ir reikalinga. O gal turite galimybę padėti kitais būdais? Susisiekime.

Dėkojame už Jūsų gerumą. 


Vilniaus specialiojo lopšelio-darželio “Čiauškutis” labdaros ir paramos fondas

A.s. Nr. LT13 7044 0600 0594 8195

AB SEB bankas

Vizualas_čiauškutis