1,6 mlrd. eurų regionams: paskelbtas šimtasis kvietimas teikti paraišką ES investicijoms

1,6 mlrd. eurų regionams: paskelbtas šimtasis kvietimas teikti paraišką ES investicijoms

Paskelbtas šimtasis kvietimas teikti paraiškas regionų suplanuotiems projektams. Juo Kazlų Rūdos savivaldybės administracija kviečiama teikti projekto įgyvendinimo planą švietimo srityje. Regionų suplanuotiems projektams iš viso paskelbta kvietimų už 225,4 mln. eurų, o su savivaldybėmis pasirašyta sutarčių už 7,3 mln. eurų. Naujajame Europos Sąjungos (ES) investicijų finansavimo periode Lietuvos regionams yra skirta 1,6 mlrd. Eurų, kurie bus investuojami į regionų vystymąsi.

„ES investicijų dėka turime visas galimybes pasiekti kokybinį proveržį stiprinant mūsų regionus. Lyginant su ankstesne ES investicijų perspektyva, regionai vien tiesiogiai sulauks ženkliai didesnių investicijų. 2014–2020 m. laikotarpiu regionams buvo skirta apie 972 mln. eurų ES lėšų. Naujoje perspektyvoje programos įgyvendinimui skirta net 1,6 mlrd. Eurų ES struktūrinių fondų lėšų“, – teigia finansų viceministrė Vaida Markevičienė.

Daugiau: https://finmin.lrv.lt/lt/naujienos/16-mlrd-euru-regionams-paskelbtas-simtasis-kvietimas-teikti-paraiska-es-investicijoms/

Šaltinis: Lietuvos Respublikos finansų ministerija