Per paskutines emisijas gynybos obligacijų išplatinta už 139,3 mln. eurų

Žmonės, verslas ir kitos organizacijos balandžio 28 d.-gegužės 11 d. įsigijo gynybos obligacijų už rekordinę 139,3 mln. eurų sumą, sudarytas 4261 sandoris. Nuo šiandien vėl galima įsigyti naujų gynybos obligacijų emisijų – 6 mėn., 1 metų, 2 metų, 3 metų, už jas bus mokamos 2,5-2,7 proc. metinės palūkanos.

„Mūsų įgyvendintos naujovės pasiteisina – galimybė įsigyti gynybos obligacijų bet kuriuo metu, pasiūlytos įvairesnės trukmės ir didesnės palūkanos per dvi savaites leido išplatinti šių obligacijų už beveik trečdalį iki šiol išplatintos sumos ir peržengti pusės milijardo ribą. Tai rodo, kad gynybos obligacijos tapo konkurencinga investavimo priemone – lankstesne, prieinamesne ir patrauklesne platesniam investuotojų ratui”, – sako finansų ministras Kristupas Vaitiekūnas.