1,2 proc. GPM skyrimas specialiųjų poreikių turintiems vaikams

Ypatingi vaikai, ypatingas ugdymas, ypatingi iššūkiai, ypatingi žmonės. Taip galėtume apibūdinti specialųjį lopšelį-darželį „Čiauškutis“. Šiame darželyje užuovėją randa vaikai su kalbos, klausos, intelekto, raidos bei kompleksiniais sutrikimais.

Tai nėra paprastas darželis. Kiekvienas vaikas čia jaučia meilę, rūpestį, o specialiesiems poreikiams pritaikytos priemonės ir technika leidžia vaikams tobulėti. Tam, kad jiems būtų suteiktas profesionalus, kiekvienam pagal jo poreikius parinktas ugdymas, reikalinga ne tik specialistų pagalba, bet ir speciali įranga, mokymosi priemonės, higienos prekės. „Čiauškutis“ vykdo veiklą jau 50 metų, tačiau pastaruoju metu kaip niekad reikia ne tik meilės ypatingiems vaikams, bet ir finansinės pagalbos.

Visi norintys prisidėti prie specialiųjų poreikių turinčių vaikų ugdymo kelionės, gali tai padaryti skirdami 1.2 proc. GPM. Keletas minučių Jūsų brangaus laiko gali padėti ypatingiems vaikams augti ir tobulėti!

Kaip skirti 1.2 proc. GPM šiam specialųjų poreikių turinčių vaikų lankomam darželiui galite pamatyti čia: https://www.youtube.com/watch?v=ijfidyviSWk


Vizualas_čiauškutis (002)